Spolehněte se služby naší firmy i v případě, že potřebujete potisk textilu

Potisk textilu

Máte vizi, jak by jste chtěli, aby vypadalo Vaše oblečení, ale Vaše představa se neshoduje s nabízeným zbožím v obchodech? Nekupujte si zbytečně něco, co nesplňuje Vaše představy, protože u nás si ty představy můžete přenést do reality sami. To Vám umožňuje naše firma, která vytváří Potisk textilu na trička s krátkými a dlouhými rukávy.

Potisk textilu

Veškeré Vaše návrhy na motivy je možné přenést do reality. Tak navrhujte a vybírejte, jak chcete aby Vaše oblečení vypadalo. Potisk textilu vytváříme v několika velikostech, které se cenově liší. Jsou to rozměry 10×15 cm, 30×20 cm nebo 30×30 cm. Podkladová barva se cenově také liší a vytváří se v barevném provedení buď jako bílé, nebo barevné, kde lze nakombinovat až 4 různé barvy.

 

Potisk nebo raději výšivka?

Bojíte se, že potisk textilu při častém nošení a praní dlouho nevydrží a bude se odlupovat? Můžete využít naší další nabídky, kterou je našití výšivky, kterou si také graficky navrhnete sami, popřípadě s naší pomocí. Cena našití výšivky je pak dána její velikostí, barvou, složitostí a počtem stehů. Přesnou kalkulaci Vám však zašleme po zaslání Vašeho návrhu.