Kam všude dát logo?

http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ http://www.promotextile.cz/ Když jsem začala být úspěšnější ve svém podnikání, rozhodla jsem se, že je třeba o sobě dát vědět. Uvědomila jsem si, že svoji značku musím propagovat, kde to půjde.

Nejprve jsem se tedy dala do výroby loga. Protože nejsem grafik, musela jsem tím zaměstnat grafičku. Následně jsem se vrhla tedy na hledání ploch, kde bych umístila svoje krásné a nové logo.
Jako první produkt jsem si nechala vyrobit tužky, bloky a zapalovače, na které jsem dala své logo. Jako základ jsem samozřejmě vybrala produkty, které ladily k mému logu.

Poté jsem hledala další způsob šíření značky. Následnou cestu jsem zvolila výrazný reklamní textil . Nechala jsem si vyrobit trička, mikiny, tašky a čepice právě se znakem vlastní  společnosti.

Když jsem začala u nás ve městě potkávat tyto svoje reklamní předměty, začala jsem se zaměřovat zase na propagaci jednotlivých akcí, které jsem potřebovala zveřejňovat a zajistit na nich účast návštěvníků.

Nebylo to nejlevnější, ale vzhledem k tomu, že šíření loga udělalo svoji práci, vědělo se o mně a tím pádem jsem také měla úspěch s propagací formou velkých billboardů a pronájmem dalších propagačních ploch.

Post Tagged with